GEZİ | Turunç Dalında Güzel


"Danseden Oniki Prenses" masalını bilir misiniz? İşte Cuma gecesi onlardan biri gibi ayakkabılarımın (daha ziyade ayaklarımın;)) tabanı delinene kadar dansetmiş olabilirim! Gün doğarken yatağı gören zavallı bacacıklar sabahın köründe uyanan bünyeme Halil Sezai stilinde isyaeeen etse de, ben 8:00 sularında denize girmenin hayali ile yataktan  zıp diye zıpladım!


Yağmur altında geçen ve yüzümü güldürmeyen Cumartesi'den önce Cuma akşamı yemek için ne giymişim hemen yazayım. Sarı pilise Vakkorama etek ile Mango trikoyu Louboutin'lerle kombinledim. Bu lookun düşük belli, hafif bol tarzına H&M püskül küpeler iyi gitti diye düşünüyorum:)

Uzun süre deli gibi yağan yağmura rağmen denize giriyorum tutmayın beni nidalarım güvenliğe takıldı, ben de tıpış tıpış havuza daldım:)

Season's Beach Essentials-I-:  Bikini/mayo üstü için kimono, güneş kremi, üst üste bileziklerle #armparty ve tabii ki fedora!

Tropik desenli Zara ipek tunik ortasından kesilip kimono yapıldı; Yael Morel fedora şapka takıldı;  Koton, Nayad Bal, Bozcaada pazarı bilezikler kaynaştırıldı. Shiseido 50 faktör güneş sütü yüze uygulandı.
 Pembe gönlüm sende!

Çeşit çeşit aktiviteler içinde maymuna dönmeyip de fotoğraf çektrebildiğim nadir olanlaran biri: kendi pizzanı kendin yap:) Buyurmaz mısınız?
 Hava yine bozar...
 Sonra yine açar...
Veee denize girilmeme yine engel olunur:o 
Zaten akşam yemeği saati de  gelmiştir.
Mesaj kaygılı Boom: Turunç dalında güzel:)
Yargıcı cruise etek, Mango bluz, Omelle ayakkabı, Kısmet by Milka yüzük, Goldaş kolye.


The weather here is a bit confusing! It was shining n the morning that I even had a sunbath but later a big storm hit the coast pewww. Still everythings's great, I made my own pizza, danced till morning, changed several outfits, and jumped into the pool of course. Yeah!

0 yorum:

Yorum Gönder