BOOMSTYLE | Bir Macaronun Yağmurla İmtihanı

Fotoğraf: Özberk Baz

Şimdi bu havanın problemi nedir acaba? Misal ben Şekil1.A'da görüldüğü gibi giyinmişken donduran bir soğukla karşılaşacağımı bilmiyordum, hava nasılsa açar sanmıştım, yanılmıştım! Yine de içime doğmuş gibi, anneannemin "kızım şöyle kollu bacaklı bir şeyler giy üşütme" tabirine uygun giyindiğime memnunum:)

Bluz: KOTON // Çanta: NINE WEST yeni sezon
Pantolon: Özel dikim // Ayakkabı: ZARA // Gözlük: FENDI // Küpe: KOTON eski sezon

Hava bozunca, durakta hiç taksi kalmayınca, yoldan çevirdiğim de biraz kaprisli  çıkınca keyfimin tümden kaçtığı bi gün oldu Çarşamba. Çook eskilerde Gianni Versace zamanlarında pek moda olan, bu sezon yeniden aramıza dönen eşarp desenli bluzumla ve pantolonumla bence makarona benziyorum:)) Demek ki keyifsiz olmak söz konusu bile olmamalı!

 

Yine de kendime çabuk geldim, iki tehditkar damlaya boyun eğmemeye karar verdim:) Sonrası malum hadi bi ne giydim fotoğrafı çekelim Özberk, daha çekime gideceğiz, bi de yemek yiyecek vakit bulsak ne güzeliz derken akşamı bulduk. Yemek yemek haricinde her işi de yetiştirdik:)


Bu arada belki bilmiyorsunuz belki benim gezi postlarımdan anımsıyorsunuz, kapılara ve kapı tokmaklarına pek düşkünümdür, o yüzden Pinterest'imde onlara özel bir board açtım, daha istediğim kadar dolduramasam da yapılacaklar listeme aldım:) Ben bugün ne kafiyeli bir insanım:o


Ne demiştim:) Macaron:p

Dear rain,
what's wrong with you? Why you rain heavily on me and my macaronish outfit? You promised me to shine all day long:o Please call summer! Right now! Doesn't this scarf print trend reminds us all dear Gianni Versace? It was a great loss but he still effects fashion industry.

0 yorum:

Yorum Gönder